Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Media Store

Bu forumda program, oyun, müzik, mp3, video indirebilir ve paylaşabilirsiniz..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hilbert'ten üç yıllık imza!

YazarMesaj
EFE1911
Administrator
Administrator
EFE1911

Tecrübe Puanı : 373
Rep Puanı : 7

Hilbert'ten üç yıllık imza! Empty
MesajKonu: Hilbert'ten üç yıllık imza!   Hilbert'ten üç yıllık imza! Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 10:02 am

Yeni transferimiz Robert Hilbert, üç yıllık resmi sözleşmenin altına imza attı.

Beşiktaş'ta imza şov devam ediyor. Dünyaca ünlü futbolcu Ricardo Quaresma'nın ardından Stuttgart'tan transfer edilen Roberto Hilbert BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde 3 yıllık sözleşmeye imza attı.

İlk sözü alan Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdar Adalı, "Bu transfer Beşiktaş camiasına hayırlı olsun" dedi.
Hilbert sağlık kontrolünden geçti

"ERSEN MARTİN İLE AYNI SOKAKTA OTURDUM"

Daha sonra sözü alan Hilbert, "Çok büyük bir camiaya geldim. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Çok iyi işiler yapacağım. Daha da ileri gideceğim. Doğduğum yerde Tükler çok var. Almandan çok Türk arkadaşım var. Onlarla zaman geçiriyorum ve bu kültürü iyi biliyorum. Almanya'da Ersen Martin ile aynı sokakta oturdum. Kendisi benim aile dostum. Burada oynayan çoğu Türk oyuncuyu da tanıyorum." dedi.

Hilbert, "Stuttgart'a ilk geldiğimde şampiyon olduk. Sonra bir düşüş oldu ama büyük bir camiaya ve büyük bir takıma geldim. Burada yeni bir sayfa açıp, yükselişimi sürdüreceğim. Stutgart'ta sağ kanatta oynuyordum. Solda da oynuyorum hiçbir problem yok. Her iki kanatta da oynayabilirim." dedi.

Son olarak Hilbert Schuster ve takımdaki Alman oyuncularla ilgili, "Hocamızın Alman olması ve Fink ile Ernst'in burada olması çok iyi. Anlaşma açısından da problem yaşamayacağım. Çok iyi olacak. Bu da başarıyı getirecek." ifadelerini kullanarak basın toplantısını bitirdi.

Roberto Hilbert imzadan sonra 9 numaralı Beşiktaş forması ile basına poz verdi ve daha sonra formayı giydi.

"ROBINHO'YU HERKES İSTER"

Serdar Adalı transfer, özellikle Robinho ile ilgili sorulara, "Robinho'yu herkes ister. Ben de isterim ama bir transfer bütçemiz var. Genelde bu tip transferler sponsor desteği ile olur. Quaresma biliyorsunuz sponsor desteği ile alınmadı, kulübün kendi imkanları ile transfer edildi. Transfer bütçemizi zorlayarak oldu. Sponsor arayışımız sürüyor ama ortada somut bir ilerleme yok. Sponsor bulunursa Robinho da olur bir başkası da olur. Biliyorsunuz kamp başlayacak ve hocamızın vereceği rapor önemli, ona göre hocamızın eksikleri belirlemesinin ardından transfer olabilir ama ondan önce bir yurtdışı transferi olmayacak. Kampa gitmeden önce de ödemeler yapılacak." şeklinde cevap verdi.

HILBERT'E NE KADAR ÖDENECEK?

Beşiktaş Kulübü, 3 yıllık sözleşme imzaladığı Alman Futbolcu Roberto Hilbert'e yıllık 1 milyon 350 bin avro garanti ücret ödeyecek. Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderdiği özel durum açıklamasında, ''Şirketimiz Roberto Hilbert ile 3 yıllık (2012-2013 sezon sonuna kadar) sözleşme imzalamıştır. Sözleşme karşılığında oyuncuya yıllık 1 milyon 350 bin avro garanti ücret ödenecektir'' denildi.

1 sayfadaki 1 sayfası