Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Media Store

Bu forumda program, oyun, müzik, mp3, video indirebilir ve paylaşabilirsiniz..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Adnan Polat başarılıdır"

YazarMesaj
EFE1911
Administrator
Administrator
EFE1911

Tecrübe Puanı : 373
Rep Puanı : 7

"Adnan Polat başarılıdır" Empty
MesajKonu: "Adnan Polat başarılıdır"   "Adnan Polat başarılıdır" Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 10:17 am

Galatasaray eski başkanı Faruk Süren, katıldığı bir programda önemli açıklamalar yaptı. Süren, Adnan Polat'ın başkanlık görevini başarıyla yerine getirdiğini söyledi.

Faruk Süren, TV8’de katıldığı Bizim Stadyum programında birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı, gündemdeki birçok konuya değindi. Süren, Adnan Polat’ı başarılı bulduğunu söylerken, “Topun çizgiyi geçip geçmemesi başarı kriteri olmamalı. Ekonomik anlamda GS Bonus, GS Mobile gibi başarılı projeler hayata geçirildi” dedi. Transferde bazı hatalar yapıldığını belirten Süren, “Yabancı kontejanını kaleciden yana kullanacaksanız, bunun Van der Saar gibi, Buffon gibi maç kurtaracak biri olması gerekir. Kendimizi övmek için söylemiyorum ama Taffarel de bu tarz bir kaleciydi” açıklamasını yaptı.

‘UEFA’ya sevinmeyenler vardı’
Faruk Süren, Ali Sami Yen Stadı’nın terk edilmesinin yanlış olduğunu söylerken, “Ben olsam oradan vazgeçmezdim. Bizim zamanımızda orayla ilgili bir projemiz vardı ama ekonomik kriz nedeniyle gerçekleştiremedik” dedi. Süren, kendi dönemiyle ilgili ilginç bir olayı anlattı ve UEFA Kupası’nı kazandıklarında tribünde sevinmeyen Galatasaraylılar olduğunu belirtti.

‘Emre ve Okan’a kırgın değilim’
Emre Belözoğlu ve Okan Buruk’un takıma para kazandırmadan gitmesine de değinen Faruk Süren, “İkisine de kırgın değildim. O zaman gençlerdi. Başkalarının etkisi altında kalmış olabilirler” dedi. Emre’nin Fenerbahçe’ye gitmesini normal karşılayan eski başkan, “Galatasaray’ın onu geri almaması doğruydu. Ben olsam ben de transfer etmezdim. Çünkü performansında düşüş vardı ve çok sinirli bir yapıya sahip” görüşünü belirtti. Faruk Süren son olarak bir daha başkanlığı düşünmediğini belirtti.

Süren’den inciler

-UEFA Kupası’nı kazanarak kötü bir şey yapmışız gibi geliyor bana.

Fenerbahçe UEFA’yı kaldırsaydı, Türk bayrağına Sarı-Lacivert bandrol atarlardı! İşin şakası tabi bu.

-Galatasaray’da bir tane patron vardır, o da başkandır.

-Adnan Sezgin futboldan ve futbolcudan anlıyor olabilir ama bence beşeri münasebetleri zayıf.

-Yönetimde uyum yok, hep birileri medyada ön planda olmak istiyor.

-Fenerbahçe ve Beşiktaş’tan transfer yaparım ama kesinlikle onlara oyuncu satmam.

-Geçtiğimiz sezon Rijkaard’ın da Arda’nın da suratında mutsuzluk görüyordum.

-Kurumsallaşma ve stat konusundaki projeleri biz başlattık, Fenerbahçe çok güzel tatbik etti. Bu nedenle tebrik etmek lazım.

1 sayfadaki 1 sayfası