Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Media Store

Bu forumda program, oyun, müzik, mp3, video indirebilir ve paylaşabilirsiniz..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Caner 4 yıl Fenerbahçe'de!

YazarMesaj
EFE1911
Administrator
Administrator
EFE1911

Tecrübe Puanı : 373
Rep Puanı : 7

Caner 4 yıl Fenerbahçe'de! Empty
MesajKonu: Caner 4 yıl Fenerbahçe'de!   Caner 4 yıl Fenerbahçe'de! Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 6:13 pm

Fenerbahçe Kulübü, geçtiğimiz sezon Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Caner Erkin'i transfer ettiğini resmen duyurdu.

Sarı-Lacivertli kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada, Caner'le 4 yıllık anlaşma sağlandığı ve 22 yaşındaki orta saha oyuncusunun imza törenine dair detayların önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşılacağı bildirildi.

"GALATASARAY'DAN AYRILMAYI BEN İSTEDİM"
Fenerbahçe'nin yeni transferi Caner Erkin, Sarı-lacivertli takımla ilk çalışmasına çıktı. CSKA Moskova'dan transfer edilen milli futbolcu Caner, antrenman öncesi basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe'de oynamak istiyordum ve bu yüzden de buradayım" dedi.

Bir basın mensubunun, "Galatasaray'dan ayrılma sebebiniz bonservis konusu mu?" şeklindeki soruya Caner, "Galatasaray'ın benim bonservisimi almadığı için ayrıldığım iddiaları gerçeği yansıtmıyor. Galatasaray'dan ayrılmayı ben istedim. Fenerbahçe'de oynamak istiyordum" yanıtını verdi.

Caner ayrıca, Galatasaray'dan ayrılma sebebinin Arda Turan ile yaşadığı kavganın da sebep olmadığını vurgulayarak, "Ayrılma nedenimle bunun alakası yok. Biz Arda ile yakın arkadaşız. Bu olayın Galatasaray'dan ayrılmamla ilgisi yok" diye konuştu.

Milli futbolcu sözlerini şöyle sürdürdü: "Lig bittikten sonra Fenerbahçe'den teklif gelmişti. Ancak bonservisimle ilgili sıkıntılar vardı. Bunları çözdükten sonra da buraya geldim. Ben Galatasaray'da oynarken de Fenerbahçeli olduğumu söylemiştim. Camianın beklentilerine karşılık vermek için çok çalışmamız gerekiyor."

1 sayfadaki 1 sayfası