Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Media Store

Bu forumda program, oyun, müzik, mp3, video indirebilir ve paylaşabilirsiniz..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İlhan'ın Kadıköy heyecanı

YazarMesaj
EFE1911
Administrator
Administrator
EFE1911

Tecrübe Puanı : 373
Rep Puanı : 7

İlhan'ın Kadıköy heyecanı Empty
MesajKonu: İlhan'ın Kadıköy heyecanı   İlhan'ın Kadıköy heyecanı Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 4:18 pm

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın yeni transferi İlhan Eker, çok kaliteli futbolcuların olduğu bir camiaya geldiğini belirterek, savunmadaki rekabetin takıma olumlu yansıyacağını söyledi.

İlhan, FBTV’ye yaptığı açıklamada, çok büyük bir camiaya transfer olduğunu belirterek, "Müthiş bir atmosfere ve taraftara sahip Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda futbol oynamak insanı heyecanlandırıyor. Biz buraya deplasmanlara geldiğimizde gerçekten çok büyük keyif alıyorduk" dedi.

Takımda Alex, Gökhan Ünal, Uğur Boral, Emre Belözoğlu gibi oyunun seyrini değiştirebilecek kadar güçlü oyuncular yer aldığını kaydeden İlhan, şöyle devam etti: "Onlarla oynamak müthiş bir keyif olacak. Fenerbahçe’ye karşı oynarken bu oyuncular oyunun kilidini açan kişiler oluyordu. Şimdi onlarla aynı takımda oynamak gerçekten çok heyecan verici olacak. Defansta Bekir, Lugano, Bilica gibi çok önemli oyuncular var. Bu rekabet, takıma olumlu bir şekilde yansıyacak ve takımın defans hattı çok başarılı olacaktır."

"AYKUT HOCANIN ÇALIŞMA TARZINI BİLİYORUM"
Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Aykut Kocaman’ı Ankara’da iken tanıdığını dile getiren İlhan Eker, "Onun nasıl iyi bir teknik direktör, nasıl bir insan olduğunu ve çalışma tarzını biliyorum. Çok beğendiğim bir teknik direktör. Umarım hep birlikte iyi bir sezon geçiririz. Türk teknik direktörle çalışmak diyalog açısından çok iyi olacak. Takıma ve Aykut hocaya destek olunduğu sürece çok başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum" şeklinde konuştu.

İlhan, Fenerbahçe takımında çok sıcak ve çok samimi bir ortam olduğunu vurgulayarak, "Takımda daha önceden tanıdığım arkadaşlarım var. Gökhan Gönül çok iyi arkadaşım ve aynı takımda oynadığım biri. Bu sene çok iyi bir dönem bizi bekliyor" dedi.

Fenerbahçe’nin geçen sezon son maçta Trabzonspor karşısında şampiyonluğu kaçırmasına da değinen İlhan, şunları kaydetti: "Futbolun içinde her şey var, her an her şey olabilir. Son maçta çok büyük bir talihsizlikle şampiyonluk kaçtı. O kadar pozisyon gol olmadı. Taraftarımız, futbolda her şeyin olabileceğinin farkında olarak oyunculara ve takımlarına destek olsunlar. Biz destek olunduğu sürece çok iyi işler başarabiliriz. Umarım bu sene her şey güzel olacak. Bana güvenerek buraya transfer olmamı sağlayan insanlara ve bu camiaya mahcup olmak istemiyorum. Bu takıma elimden geldiğince faydalı olup iyi yerlere gelmek istiyorum."

1 sayfadaki 1 sayfası