Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Media Store

Bu forumda program, oyun, müzik, mp3, video indirebilir ve paylaşabilirsiniz..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Serdar'dan Fenerbahçe'ye yeşil ışık

YazarMesaj
EFE1911
Administrator
Administrator
EFE1911

Tecrübe Puanı : 373
Rep Puanı : 7

Serdar'dan Fenerbahçe'ye yeşil ışık Empty
MesajKonu: Serdar'dan Fenerbahçe'ye yeşil ışık   Serdar'dan Fenerbahçe'ye yeşil ışık Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 10:58 pm

Gençlerbirliği yeni sezon hazırlıklarını Beştepe Tesisleri'nde sürdürürken, kaleci Serdar Kulbilge'ye süpriz doğum günü düzenlendi.

Kırmızı siyahlı takımın malzemecisi Hacı, Türkiye'de yaygınlaşan unlu ve yumurtalı Brezilya usulü doğum günü kutlamasına ketçap ve mayonez de ekleyerek ortaya renkli görüntülerin çıkmasına neden oldu.

Kendisi için hazırlanan sürpriz doğum günü kutlaması için antrenörler ve takım arkadaşlarına teşekkür eden tecrübeli filebekçi Serdar Kulbilge, "Bu mutlu günümde bana güzel bir sürpriz yaptılar. 2010-2011 sezonu tüm kulüplere hayırlı uğurlu olsun. Yaklaşık 1 haftadır çalışmalarımız devam ediyor. Aramıza katılan arkadaşlarımız var. Çok iyi bir ortamımız var ve bu sene geçen seneki sıralamamızın üstüne çıkmak istiyoruz. Buradan taraftarlarımıza da seslenmek istiyorum. Geçen sene gerçekten çok iyi desteklediler bizi. Kötü zamanlarımızda bile bizden desteklerini esirgemediler. İnşallah hep böyle devam ederler" dedi.

Fenerbahçe'ye transferi konusunda basında yer alan haberlere değinen tecrübeli kaleci Kulbilge, "Bu konularla ilgili menajerim gerekli görüşmeleri yapıyor. Ben şu anda buradayım. Kulübümüzün vereceği bir karardır. Fenerbahçe'den bana gelen bir teklif var ve bu bir futbolcu için gurur vericidir. Kulübümüzün vereceği bir karardır ve bütün kararlara saygı duyarım" diye konuştu.

1 sayfadaki 1 sayfası