Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Media Store

Bu forumda program, oyun, müzik, mp3, video indirebilir ve paylaşabilirsiniz..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Boluspor sezonu dualarla açtı

YazarMesaj
EFE1911
Administrator
Administrator
EFE1911

Tecrübe Puanı : 373
Rep Puanı : 7

Boluspor sezonu dualarla açtı Empty
MesajKonu: Boluspor sezonu dualarla açtı   Boluspor sezonu dualarla açtı Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 9:47 am

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Boluspor yeni sezonu kurban kesip dualarla açtı.

Boluspor yeni sezonu kurban kesip dualarla açtı. Teknik Direktör Levent Eriş başarıyı yakalayacaklarını söyleyerek, "Böylesi heyecanlı başlamak sezon içerisinde başarıyı getireceğini düşünüyorum. Sezon başı çalışmalarıyla istediğimiz seviyeye geleceğiz" dedi.

Bank Asya 1'inci Lig takımlarından Boluspor, yeni sezon hazırlıklarına 30 kişilik kadrosuyla kendi tesislerinde başladı. Dün akşam yapılan ilk antrenmanı başkan Emin Semercioğlu, yöneticiler ve çok sayıda taraftar izledi. Antrenman öncesi kurban kesilip dua edildikten sonra futbolcular düz koşu yaptı. Teknik Direktör Levent Eriş gözetiminde arttırmalı koşu yapan futbolcular açma germe hareketleriyle antrenmanı tamamladılar.

Sezona heyecanla başladıklarını söyleyen Teknik Direktör Levent Eriş, "İlk günden bu kadar ilgili görünce ne kadar heyecanlandığımı anlatamam. Böylesi heyecanlı başlamak sezon içerisinde başarıyı getireceğini düşünüyorum. Sezon başı çalışmalarıyla istediğimiz seviyeye geleceğiz. Henüz transferlerimiz bitmedi. Önemli oyuncular aldık, önemli oyuncuları da tuttuk. Bir haftalık bölüm adaptasyon bölümü gibi geçecek. Bir haftalık süre içerisinde transferleri ve yapacağımız işlerimizi tamamlayacağız" dedi.

Şampiyonluğa inandıklarını belirten tecrübeli futbolcu Burak Akdiş, "Sezon başı iyi bir ekip kurduk. Sezona en iyi şekilde girmek istiyoruz. Burada kamp dönemleri zorlu geçiyor. Çok çalışmamız lazım. İnandıktan sonra ve mücadele azmini de gösterdikten sonra önümüz açık diye düşünüyorum" diye konuştu.

Şampiyon kaleci olarak anılmak istediği için Boluspor'u tercih ettiğini açıklayan kaleci Ferhat Odabaş ise, şöyle konuştu: "Bolu'ya gelmekten ötürü çok mutluyum. Başarılı olan arkadaşları transfer ettiler. Benim hedefim yedide altı yapmak. Şampiyon kaleci olarak anılmak istiyorum. 27 yaşındayım ve 35 yaşına gelip şampiyonluk yaşamamış futbolcu arkadaşlarımız var. Hedefime bir yıl sadece Rize'de ara verdim. 6 senemde 5 şampiyonluk yaşadım. Bu sene de Boluspor'da bunu yaşamak istiyorum"

Boluspor'u layık olduğu yere taşıyacaklarını ifade eden defans oyuncusu Ömer Ateş ise, ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söyledi.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ve Cim Bom sezonu açtı
» Altay sezonu açtı
» Akhisar Belediye sezonu açtı
» Fabiano Oliviera Boluspor'da!
» Gencer ve Emrah Boluspor'da!