Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Media Store

Bu forumda program, oyun, müzik, mp3, video indirebilir ve paylaşabilirsiniz..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lüleburgazspor'da başkan seçildi!

YazarMesaj
EFE1911
Administrator
Administrator
EFE1911

Tecrübe Puanı : 373
Rep Puanı : 7

Lüleburgazspor'da başkan seçildi! Empty
MesajKonu: Lüleburgazspor'da başkan seçildi!   Lüleburgazspor'da başkan seçildi! Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 10:52 am

Lüleburgazspor Hasan Doğan Tesisleri'nde yapılan genel kurulda, yönetim ve denetim kurulları faaliyet raporları, gelir gider bilançosu, gelecek sezonun taslak bütçesi okunarak, ibra edildi.

TFF 3. Lig takımlarından Lüleburgazspor’da başkanlığa yeniden Siyami Aslan seçildi. Tek listeyle girilen seçimlerde Siyami Aslan, yeniden kulüp başkanlığına seçildi.

Aslan’nın yönetim kurulunda Abdurrahman Gürkan, Fahri Özkan, Ahmet Zeki Kılavuz, Dursun Aslan, Erkan Öztürk, Mustafa Güneş, Kazım Gürbüz, Mesut Yarım, Turgut Düşova, Haluk Uras, İlhan Durmuş, Yaşar Özçiftçi, Zafer Girgin, Kenan Koç ve Turhan Gülaçar yer aldı.

Lüleburgaz’ın sosyal tesisleşme ve sportif başarı olarak hak ettiği yerde olmadığını ifade eden yönetim kurulu üyesi Kılavuz, Lüleburgazlıların el ele vererek, Lüleburgazspor’u hak ettiği yere çıkarması gerektiğini belirtti.

1 sayfadaki 1 sayfası