Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Media Store

Bu forumda program, oyun, müzik, mp3, video indirebilir ve paylaşabilirsiniz..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Denizlispor'da Hamzaoğlu dönemi!

YazarMesaj
EFE1911
Administrator
Administrator
EFE1911

Tecrübe Puanı : 373
Rep Puanı : 7

Denizlispor'da Hamzaoğlu dönemi! Empty
MesajKonu: Denizlispor'da Hamzaoğlu dönemi!   Denizlispor'da Hamzaoğlu dönemi! Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 10:45 am

Denizlispor, teknik adam sorununu Hamza Hamzaoğlu ile anlaşarak çözdü. Hikmet Karaman, Nurullah Sağlam, Hakan Şükür ve Yusuf Şimşek başta olmak üzere çok sayıda isimle görüşen yönetim, sonunda futbolseverlerin Galatasaray'da forma giydiği dönemden tanıdığı Hamzaoğlu'nda karar kıldı.

Bugün Denizli'ye gelerek kulüp binasında iki yıllık sözleşmeye imza atan Hamza Hamzaoğlu, "Şampiyonluk sözü vermiyorum ancak Denizlispor'un Süper Lig'e dönebilmesi için ekibimle birlikte var gücümle çalışacağıma söz veriyorum" dedi. Denizlispor'un durumunu sıçrama yapmak için hafif eğilmiş birine benzeten genç teknik adam, "Geldiğimiz yerin sorumluluğunu biliyoruz. Denizlispor, layık olmadığı bir yerde. Bu takımın yeri Süper Lig'dir" şeklinde konuştu. Hamzaoğlu, takımla bir süre çalıştıktan sonra eksikleri belirleyeceklerini ve nokta transferler yapacaklarını sözlerine ekledi. Başkan Mehmet Özsoy ise Denizlispor'u yeniden Süper Lig'e çıkarmak için kolları sıvadıklarını tekrarlayarak şöyle konuştu: "Hocamızın raporu doğrultusunda kadroya gerekli takviyeleri yapacağız. Şehrin bizden şampiyonluk istediğini biliyoruz. Sezon sonunda mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum."

Daha önce Konyaspor, Ankaraspor, Malatyaspor, Ç.Rizespor, Genç Milli Takım ve Eyüpspor'da görev yapan Hamza Hamzaoğlu'nun yardımcılıklarını Yıldırım Uran, Metin Mert, Fuat Buruk, Tansu Yağan ve Kenan Atik yapacak.

1 sayfadaki 1 sayfası