Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Media Store

Bu forumda program, oyun, müzik, mp3, video indirebilir ve paylaşabilirsiniz..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Raul valizini topladı

YazarMesaj
EFE1911
Administrator
Administrator
EFE1911

Tecrübe Puanı : 373
Rep Puanı : 7

Raul valizini topladı Empty
MesajKonu: Raul valizini topladı   Raul valizini topladı Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 10:39 am

Raul valizini topladı

Beşiktaş'ın transfer bombaları, Quaresma ve Guti'yle sınırlı değil... “Bir golcü almalıyız” diyen Schuster'in raporu doğrultusunda, İspanyol futbolunun efsane ismi Raul'le de anlaşıldı.

Gol yollarında geçen sezon büyük sıkıntı yaşayan Beşiktaş, bu sorunu efsane bir oyuncuyla çözecek: Raul Gonzalez... Real Madrid’in efsane 7 numarası, adım adım Beşiktaş’a yaklaşıyor. Mourinho’nun yeni sezonda kadrosunda görmek istemediği tecrübeli futbolcuyla ilk görüşmeler yapıldı ve iki taraf da büyük ölçüde anlaşmaya vardı. Şimdiki kulübünden senelik 4.5 milyon Euro kazanan Raul, Beşiktaş’tan da aynı ücreti istedi. Bu noktada takım içerisindeki dengelerin bozulmasından çekinen Siyah-Beyazlı yetkililer başta geri adım attılar. Ancak hem Raul’un kalitesi, hem de bonservisinin elinde bulunması nedeniyle transfer görüşmelerine hız verildi.

Öncelik Beşiktaş’ta
Schuster’in “Bize büyük katkı sağlar, gençlere örnek olur” dediği Raul’ün de İstanbul’a gelmeye çok sıcak baktığı kaydedildi. İspanyol golcü, Siyah-Beyazlı yönetimin “Gel” çağrısını bekliyor. Beşiktaşlı idareciler ise önce yabancı kontenjanındaki krizi çözüp, sonrasında Raul’ü İstanbul’a davet etmenin hesaplarını yapıyor.

Raul valizini topladı
1 sayfadaki 1 sayfası