Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Forumdaki linkleri ve gizli kategorileri görmek için önce üye olun,iyi forumlar...
Media Store
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Media Store

Bu forumda program, oyun, müzik, mp3, video indirebilir ve paylaşabilirsiniz..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Antep'te Sosa çılgınlığı!

YazarMesaj
EFE1911
Administrator
Administrator
EFE1911

Tecrübe Puanı : 373
Rep Puanı : 7

Antep'te Sosa çılgınlığı! Empty
MesajKonu: Antep'te Sosa çılgınlığı!   Antep'te Sosa çılgınlığı! Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 10:52 am

Gaziantepspor'un Independiente'den aldığı ve 5 yıllık sözleşme yaptığı Arjantinli yıldız golcü Ismael Sosa, dün Gaziantep'e geldi, Kırmızı-Siyahlı taraftarlar havalimanına akın etti.

Kulüp yönetim kurulu üyesi Cuma Reyhan ve yaklaşık 250 futbolsever tarafından coşkuyla karşılanan genç oyuncu, hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadığını söyledi. “Bana gösterilen bu sevgiyi hakedeceğim” diyen Sosa, “Arjantin’de çok iyi bir sezon geçirdim. Türkiye’de Arjantinli futbolcularla görüştüm. Burada oynamanın zor olacağını sanmıyorum. Gaziantep kentini internetten inceledim, tarihini biliyorum. Şampiyonluk hedefiyle mücadele edeceğim” diye konuştu. Kırmızı-Siyahlı kulübün tesislerini de gezen Tangocu, Hollanda’da başlayacak olan ikinci etap kamp çalışmalarına katılacak.

1 sayfadaki 1 sayfası